Twój kot lubi bawić się na balkonie?

Jeśli Twój miauczący czworonóg jest fanem zabaw na balkonie, tarasie czy okiennym parapecie, nie możesz zabronić mu owej przyjemności. Twój obowiązek to zadbanie o to, by zapewnić mu stuprocentowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Najlepszym ku temu sposobem jest założenie na balkonie siatki dla kota. Możesz zdecydować się zarówno na gotową wersję, jak i zrobioną na wymiar. Przy ich produkcji zadbano o każdy szczegół, aby spełniały swoje zadanie w stu procentach. Do wyboru mamy kilka niezwykle interesujących wersji kolorystycznych, zatem możemy wybrać taką, która idealnie wpasuje się w kolorystykę naszego balkonu. Siatki dla kotów są odporne na niekorzystne działanie czynników z zewnątrz, warunków atmosferycznych, kwasów czy promieniowania ultrafioletowego. Rzecz jasna zwierzak nie przegryzie owej siatki – dlatego zapewnia ona idealne bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

kot4
Siatka dla kota
to rozwiązanie idealne, kiedy mieszkamy na jednym z wysokich pięter – niejeden raz bowiem zdarzyło nam się słyszeć o przykrych wypadkach z udziałem czworonogów, niekiedy kończyły się one bardzo źle. Dzięki siatce kot może przebywać na balkonie przez większość dnia ( zwłaszcza w sezonie wiosenno – letnim) , świetnie się bawiąc. Wszak zwierzęta nie są przystosowane do spędzania wielu godzin w pomieszczeniach, bez wątpienia przyda im się zastrzyk świeżego powietrza! Komfortowa, prosta w użyciu, wygodna siatka to strzał w dziesiątkę – warto samemu przekonać się o tym już dziś, serdecznie zapraszamy do zakupu!