Pomysł na prezent? Romantyczny weekend dla dwojga!

Jeśli zbliża się właśnie ważny dzień – imieniny, urodziny czy rocznica ślubu bliskiej nam osoby, pragniemy podarować jej coś wyjątkowego, takiego, co zapamięta na długi czas. Biżuteria czy perfumy to niezbyt oryginalne pomysły, zdecydowanie lepiej sprawdzi się wspólny wyjazd na weekend. Gdzie zatem pojechać?

Rymanów Zdrój noclegi to z całą pewnością najlepsze rozwiązanie! Do dyspozycji mamy tu bowiem szereg dodatkowych atrakcji, które sprawią, że wizyta stanie się naprawdę niezapomniana. Wspaniale można zrelaksować się w kompleksie SPA. Do dyspozycji gości są między innymi innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, masaże i porady kosmetyczne. Zakochane pary mogą liczyć także na powitalną butelkę wina, pyszne świeże owoce, cudownie pachnące kwiaty oraz łoże wyścielone płatkami róż.

pen5
Nieograniczony pobyt na basenie oraz w jaccuzi to także atrakcja, jaką ma do dyspozycji Rymanów Zdrój nocleg. Dla aktywnych zaś znakomitym rozwiązaniem będzie wypożyczenie rowerów i przejażdżka po okolicy. Fanom zwiedzania także nie zabraknie ciekawych miejsc do obejrzenia. W pobliżu obiektu znajduje się bowiem między innymi pomnik źródeł z wodotryskiem oraz murowany transformator z herbem Potockich Leliwa. Prócz tego odwiedzić można również Ochronkę świętego Józefa oraz słynne wzgórze Kalwaria.

Noclegi w Rymanowie Zdroju to także gwarancja wspaniałej kuchni – zadba o to profesjonalny szef kuchni. Do tego znakomita atmosfera, której w żadnym innym miejscu w Polsce z pewnością nie znajdziemy. Zapowiada się naprawdę cudowny weekend!