Pieczątki kieszonkowe i ich zalety

Ciekawą alternatywą dla klasycznych pieczątek jest ich wersja kieszonkowa. Czym charakteryzują się tego typu produkty i jakie są ich główne atuty?

Podstawową zaletą pieczątek kieszonkowych są ich niewielkie wymiary. Jako że są one niezwykle poręczne, z łatwością zmieszczą się zarówno w torbie, jak i kieszeni. Czyni to z tego typu pieczątek idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie odbywają podróże służbowe lub każdego dnia odbywają dziesiątki spotkań z klientami poza siedzibą przedsiębiorstwa.

Pieczątki kieszonkowe są również lekkie, co ułatwia ich transport. Docenią to w szczególności osoby, których aktówki pełne są ciężkich dokumentów. Kolejna zaleta tego typu pieczątek to wygoda użytkowania. W znaczącej części przypadków, aby przenieść dane firmy na papier, wystarczy wykonać 1 ruch. Dostępne na rynku pieczątki kieszonkowe najczęściej produkowane są z grubego plastiku i posiadają stosowne zabezpieczenia, które zabezpieczają przed przypadkowym otwarciem się automatu i pobrudzeniem zawartości torby tuszem.

Pieczątka online znaleźć można między innymi na stronie E-Pieczątki24.pl. Firma ta oferuje bogaty wybór produktów tego typu. Na uwagę zasługuje tutaj nowoczesna, precyzyjna oraz ekologiczna technologia produkcji flash. Pieczątki posiadają zapas tuszu, który wystarczy na kilka lat regularnego użytkowania. To produkty zarówno estetyczne, jak i trwałe oraz wygodne w obsłudze. Pieczątki kieszonkowe posiadają symetryczne, praktyczne zamknięcia umożliwiające transportowanie ich w aktówce czy torebce. Warto wspomnieć tutaj również o profesjonalnym projekcie graficznym oraz 2 — letniej gwarancji.