O szkle wiemy wszystko!

Szkło to materiał niezwykle specyficzny, znany człowiekowi od wielu tysięcy lat. Naturalny, piękny, można z niego wyczarować właściwie wszystko. Choć żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, gdy świat opanowały nowe technologie, nadal klasyczne, standardowe szkło jest w modzie – i tak zapewne będzie nadal.

Nie jest jednak łatwo znaleźć idealnego szklarza. Często ci, którzy za swe usługi nie biorą dużo, średnio się do zadania przykładają. Dobra jakość wykonania zaś nazbyt często idzie w parze z wysoką ceną. Czy zatem istnieje jakieś inne rozwiązanie?

Tak, u nas bowiem przystępce ceny idą w parze ze stuprocentowym profesjonalizmem! Jesteśmy grupą najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Śmiało powiedzieć możemy, że o szkle wiemy wszystko. Potrafimy dla naszych Klientów wyczarować istne szklane cuda. Używamy najnowszych technik, stale się dokształcamy, bowiem w tej branży stale pojawiają się nowe rozwiązania. Śmiało możemy powiedzieć, że gdy w grę wchodzi szklarz Warszawa, nie mamy sobie równych!


Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, zajmujemy się między innymi hartowaniem szkła, jego laminowaniem, szlifowaniem, fazowaniem, klejeniem czy foliowaniem, a także cięciem i piaskowaniem. Ostatnio ogromną popularnością cieszy się dostępna u nas grafika na szkle. Trudno wszak się temu dziwić, tego typu dekoracje wyglądają wspaniale, stają się cudowną ozdobą każdego wnętrza. Wykonujemy je z wielką starannością, a każdy Klient może wybrać swój indywidualny wzór. Niemałym zainteresowaniem cieszy się także szkło do kuchni – praktyczne, piękne i szalenie eleganckie.