Jak skontaktować się z placówką wykonującą badania kierowców?

Chcąc zapisać się na prawo jazdy lub przedłużyć ważność tego dokumentu, wykonać należy specjalistyczne badania. Stanowią one jeden ze sposobów na zminimalizowanie ryzyka wypadku spowodowanego przez kierowcę. Konsultacja obejmuje między innymi ocenę narządu wzroku, słuchu oraz równowagi, układu ruchu, oddechowego i sercowo — naczyniowego, a także czynności nerek i stanu psychicznego. W jaki sposób najlepiej umówić się na takie badania?

Mieszkańcy Warszawy, którzy chcą wykonać badania kierowców, zadzwonić mogą pod numer  511800703, który działa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 — 21:00 i w soboty między 08:00 a 18:00. W sytuacji, w której nie udało się dodzwonić lub numer był zajęty, należy spróbować skontaktować się ponownie lub poczekać — pracownicy firmy oddzwaniają do klientów.

Osoby, które nie są dyspozycyjne w wymienionych powyżej godzinach, na przykład ze względu na niestandardowe godziny pracy, skontaktować mogą się za pośrednictwem znajdującego się na stronie www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt krótkiego, przejrzystego formularza. Podać należy w nim informacje, takie jak adres e-mail, numer telefonu (pole to nie jest obowiązkowe) oraz treść wiadomości.

W informacji zwrotnej podane zostaną najbliższe wolne godziny badań kierowców. Siedziba podane firmy znajduje się pod adresem Aleje Jerozolimskie 11/19, lokal 145, wejście od ulicy Kruczej 46.