Jak przechowywać systemy sieci IT?

Właściciele oraz pracownicy różnego rodzaju serwerowni często zadają sobie pytanie, gdzie umieszczać skomplikowane i zaawansowane technologicznie systemy, aby były one przechowywane zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa?

Odpowiedź nie jest trudna – najlepszym wyborem jest zakup szaf rackowych. Każdy z Klientów zadecydować może, czy wybiera wersję stojącą czy też wiszącą – w zależności od swoich własnych preferencji i potrzeb, mając jednocześnie na uwadze ilość miejsca w pomieszczeniu.

serwer2
Urządzenia dedykowane systemom sieci IT, alarmowych czy nagłośnieniowych spełniają swoją rolę doskonale
. Szafy stworzone zostały bowiem z dbałością o każdy szczegół. Antykorozyjna powłoka to znakomite rozwiązanie, sprawia bowiem, iż produkt z powodzeniem może być używany przez długie lata, bez najmniejszych uszkodzeń. W trosce o pełne bezpieczeństwo i wyeliminowanie ingerencji osób trzecich Klienci mogą zdecydować się na drzwiczki zamykane na specjalny, trwały zamek z kluczem.

Przednie części szafy mogą być szklane lub perforowane, w zależności od tego, czy system chłodzenia jest zamknięty czy też nie. Dodać warto, iż zostały wyróżnione prestiżowymi certyfikatami bezpieczeństwa, co w przypadku specjalistycznych sieci i serwerów jest sprawą niezwykle istotną. Kompletna informacja na temat szaf rack 19″ dostępna jest na stronie internetowej www.szafyrack.pl. Tam znajdą Państwo wszelkie szczegóły dotyczące owego sprzętu – jego rodzajów, specyfikacji oraz cen. Możemy zagwarantować jednak, iż jego wybór to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!